Parrot AR-Drone

Parrot AR-Drone maakt van iedereen met een iPhone, iPod Touch, iPad en telefoon of tablet met het android besturingssysteem een piloot! Koppel de AR-Drone aan je telefoon of tablet via WiFi en vlieg binnen een paar seconden binnen en buiten als en RC-piloot met jaren ervaring. AR-Drone is een Lichtgewicht QuadriCopter met twee Ingebouwde camera's aan de onderzijde voor nauwkeurige positiebepaling. AR-Drone biedt oneindige uitdaging en verveelt geen moment. AR-Drone beschikt over een Extra camera voor spannende luchtgevechten met andere AR-Drones. Ben je de tijd vergeten en is de accu leeg? Dan zet de AR-Drone automatisch de landing in!

Crash gemaakt? Dan kijk je op AR-Drone onderdelen

Meer Informatie...
 

Aanraders
€ 199,95
€ 134,95
€ 6,95

Video
Voordeelpakket
1xGoPro HD 1080p Wide-Hero + 1xParrot AR-Drone
Heli-View HD A.R. Drone Pack

€ 499,90
€ 491,75

Specificaties
  • 2 Ingebouwde camera's
  • Eigen WiFi netwerk voor de bediening
  • Autopilot tot 6 meter hoogte
  • Afmeting (met romp): 52,5 x 51,5 cm
  • Afmeting (zonder romp): 45 x 29 cm
  • Max. snelheid: 5/ms (18 km/u)
  • Gewicht: 380g (zonder romp); 420g (met romp)
  • Vliegduur: 12 minuten
  • Automatisch stoppen van de propellers zodra deze iets raken
  • UL2054 batterij
  • Besturingsinterface met noodknop om de motoren te stoppen

Leveringsomvang

  • 1x AR-Drone
  • 1x Indoor Hull
  • 1x Outdoor Hull
  • 1x Li-Po Accu
  • 1x Acculader
  • 1x Stickerset
  • 1x Quickstart Guide
Klanten Reviews
5 van de 5 sterren! 13 Jul 2011 Martin Buyl: echt super ding heb hem gisteren gekregen ben verslaaft alleen jammer van de accu snel leeg
 
5 van de 5 sterren! 9 Apr 2011 Sander Wolf: Echt leuk dit, schade kun je bijna niet vliegen, sturen is heel makkelijk, autopilot (is uit te zetten) houdt het ding in positie. een additionele accu lijkt me wel wenselijk, zoals die van maxamps, let wel dat deze compatible is met de Drone. download de app AR.free flight of om beelden op te nemen Arecord of flight record. Arecord is gratis en levert mooie beelden maar je kunt de onder camera niet gebruiken (of het ligt aan mij) flight record heeft een iets lagere framerate bij opgenomen beelden maar heeft leuke instrumenten als een hoogte/snelheidsmeter, een horizonmeter. de opgenomen beelden laat deze zien met de knoppen en meters in beeld maar dit is misschien uit te zetten? de laatste applicatie is 4,00€ nb: ik ben gewoon een onafhankelijke koper.
 
Meer Parrot AR-Drone Reviews

Review dit product!